Spotkanie z Psychologiem

Przedszkole nr 395 im. Barbary Lewandowskiej zaprasza Rodziców na warsztaty

dotyczące podnoszenia kompetencji rodzicielskich

 warsztat odbędzie się

                                          24.01.2019 r. w czwartek o godz.18.00 – 20.00 u nas w Przedszkolu,                                                                                 

tematem warsztatu będzie:

 

„Rozwój umysłowy dziecka w świetle najnowszych badań naukowych.”

 

W czasie warsztatu zostanie zaprezentowana wiedza, która uczyni rodziców bardziej świadomymi za postępowanie z dzieckiem, by dać mu szansę stać się szczęśliwym dorosłym, a strategie, które już Państwo być może  znacie nabiorą jeszcze większego znaczenia i sensu. Na zajęciach przedstawimy Państwu wiedzę jak rozwija się mózg, jakie obszary odgrywają znaczącą rolę w życiu człowieka, co się dzieje kiedy mózg nie dojrzeje i w jakich sytuacjach ma to miejsce. Zajęcia poprowadzą osoby z dużym doświadczeniem, któremu towarzyszy pasja w pracy z dziećmi i rodzicami: Małgorzata Grochulska psycholog, coach oraz Urszula Sarnecka trener i coach.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                 Dyrektor