Szkolenie dla Rodziców

                                                                           Przedszkole  nr 395 zaprasza Rodziców na warsztaty

                                                                                    z podnoszenia kompetencji rodzicielskich

                                                                                                       warsztat odbędzie się

                                                          11.03.2019 r  w  poniedziałek godz. 18.00 – 20.00 u nas w Przedszkolu,                                                                                                   tematem warsztatu będzie:

 

„Zarządzanie emocjami.”

Emocje są wartością i istotną częścią ludzkiej natury. Traktowane z należytym szacunkiem i troską, mogą stać się podstawą dalszego rozwoju i osiągnięcia dojrzałości. Ważne są nie tylko, że służą naszemu rozwojowi. Są niezastąpione gdy chcemy rozumieć innych ludzi i wchodzić z nimi w prawdziwe relacje. Nie potrafimy zrozumieć co czują inni, gdy nie przejmujemy się własnymi emocjami.

Zajęcia poprowadzą osoby z dużym doświadczeniem, któremu towarzyszy pasja w pracy z dziećmi i rodzicami: Małgorzata Grochulska psycholog, coach oraz Urszula Sarnecka trener i coach.

 

korzyści z uczestnictwa w warsztacie:

  • poznanie podstaw wiedzy o 5 pierwotnych emocjach oraz 6 dodatkowej
  • otrzymanie wiedzy o pracy z emocjami swoimi i swoich najbliższych
  • nauczenie się sposobów zaradzania emocjami w codzienności