10 kwietnia 2019 r. – akcja strajkowa

Szanowni Rodzice,

W dniu jutrzejszym – środa 10.04.2019 r. w godzinach 7:00 – 17:00 przedszkole jest w stanie zapewnić opiekę oraz wyżywienie dla małej grupy dzieci.

Jeżeli mają Państwo możliwość zorganizowania w dniu jutrzejszym opieki swoim dzieciom to bardzo proszę o skorzystanie z tej możliwości. Informację odnośnie zasad funkcjonowania przedszkola w kolejnym dniu czyli 11.04.2019 r. (czwartek) przekażę jutro w godzinach popołudniowych    ( do godz.16:00).

 

                                                                                                                                                                                              Z    poważaniem,

                                                                                                                                                                                             Dyrektor Przedszkola