Grupa VI – Pucułki

Mamy cztery lata i uczęszczamy do grupy VI – „Pucułki”.  W naszej grupie jest więcej chłopców niż dziewczynek. Razem tworzymy grupę 25 dzieci.

Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia. Mamy wiele zajęć dodatkowych,ale nasze Panie też nie pozwalają nam się nudzić. Pani Magda i Pani Dominika wprowadziły nam innowację pedagogiczną pt. „Sprawna rączka, mądra główka – grupy VI wizytówka”, dzięki której ćwiczymy i przygotowujemy nasze rączki do nauki pisania.

Chętnie wykonujemy zadania przygotowane przez nasze Panie, ale najbardziej lubimy swobodną zabawę. Lubimy również wychodzić na plac zabaw i spędzać czas na świeżym powietrzu.

O porządek w naszej sali i o to, żeby nasze brzuszki nie były głodne dba Pani Roma.

Wszyscy bardzo lubimy chodzić do przedszkola.