Grupa XI – Mikołajki

Witają serdecznie Mikołajki. Grupa XI to grupa dzieci najstarszych w przedszkolu. Jest nas 23, w tym 12 dziewczynek i 11 chłopców.

Wszyscy dobrze wiedzą, że lubimy wyzwania i chętnie wykonujemy trudne zadania, codziennie pełni zapału przygotowujemy się do roli uczniów, aktywnie działając, doświadczając, a przy tym dobrze się bawiąc. Ciekawi nas otaczająca przyroda, świat liter  i liczb, które stopniowo poznajemy. Angażujemy się w różne programy i konkursy, lubimy zajęcia ruchowe, plastyczne i rytmiczne. Chętnie także występujemy. Bardzo lubimy budować różne konstrukcje i grać w gry dydaktyczne. W tym roku będziemy mieli okazję zaprezentować nasze gry planszowe. Podczas warsztatów pt. „Tańcowała igła z nitką” nauczymy się szyć. Kontynuujemy również naszą księgę pt. „ Podróże po Polsce”, starając  się lepiej poznać piękno i różnorodność krajobrazu naszego kraju.