Zajęcia dodatkowe

W roku szkolnym 2017/2018 w naszym przedszkolu odbywają się  zajęcia z  języka angielskiego i gimnastyki korekcyjnej  we wszystkich grupach wiekowych.

Gimnastyka korekcyjna

Nauczyciel – Agnieszka Petrus

Agnieszka Petrus – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, o kierunku: wychowanie fizyczne. Ukończyła także Pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną w Wyższej Szkole im. Bogdana Jańskiego w Warszawie.

Gimnastyka korekcyjna w przedszkolu ma na celu:

– zapewnienie wszechstronnego rozwoju fizycznego i wspaniałej zdrowej zabawy,

– kształtowanie nawyków prawidłowej postawy,

– eliminowanie wad postawy,

– działania profilaktyczne.

W trakcie zajęć gimnastyki korekcyjnej pani Agnieszka będzie rozbudzać w przedszkolakach zamiłowanie do wszechstronnej aktywności ruchowej, co może przyczynić się do lepszego startu w szkole.

Nauczyciel – Jolanta Szczubiak

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, kierunek: Pedagogika, specjalność: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z językiem angielskim.

Podczas zajęć z języka angielskiego dzieci będą uczyć się poprzez zabawę, śpiewanie piosenek oraz recytację ciekawych wierszyków. Będą rozwijać sprawność językową poprzez słuchanie i mówienie, przyswajać język funkcjonalny i sytuacyjny, stymulować komunikację werbalną i niewerbalną.

Marlena_Horosz_(Grupa I)

Alicja_Socha_(Grupa II, III, IV, V, VI, VII, VIII )

Jolanta_Szczubiak_(Grupa IX, X, XI, XII )