Dostępność:  
Kontrast
Zwiększ czcionkę  A+
Zmniejsz czcionkę  A-

Zawieszenie zajęć w dniu 13.07.2020 r. ( poniedziałek)

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w dniu 13.07.2020 r. ( poniedziałek) przedszkole będzie zamknięte w związku z koniecznością przygotowania placówki do bezpiecznego funkcjonowania po przeprowadzonych wyborach Prezydenta RP. W przedszkolu zostanie przeprowadzona dezynfekcja w celu zachowania reżimu sanitarnego wiążącego się z pandemią COVID-19.

Rodzicom przysługuje możliwość skorzystania z zasiłku opiekuńczego w związku z koniecznością sprawowania osobistej opieki nad zdrowym dzieckiem do lat 8 na podstawie art. 32 ust.1 pkt. 1 lit.a ustawy z  dnia 25 czerwca 1999 r. o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa ( Dz. U. z 2020 r. poz. 870 ).

Za wszelkie trudności przepraszamy.

 

                                                                                                                                                     Dyrektor

                                                                                                                                                    Karolina Sąntolak