Dostępność:  
Kontrast
Zwiększ czcionkę  A+
Zmniejsz czcionkę  A-

Światowy Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Ziemi. Tego dnia każda grupa w sposób szczególny pochyliła się nad tematami związanymi z ochroną naszej planety, recyklingiem, oszczędzaniem energii czy zasadami segregacji odpadów. W nawiązaniu do tematu powstały przepiękne prace, do wykonania których Przedszkolaki użyły materiałów recyklingowych. Dzień Ziemi to jednak nie tylko 22 kwietnia – nasze Przedszkolaki na co dzień dbają o grupowe ogródki, segregują odpady, zbierają nakrętki, uczą się, żeby oszczędzać wodę i nie niszczyć roślin w ogrodzie,  a do wykonania prac plastycznych używamy odpadów recyklingowych nie tylko raz do roku 🙂 Zachęcamy do tego, aby również w Państwa domach Dzień Ziemi obchodzony był cały rok – zacząć można od małych rzeczy – nasze Przedszkolaki coś już na ten temat wiedzą :).