Dostępność:  
Kontrast
Zwiększ czcionkę  A+
Zmniejsz czcionkę  A-

Nowy rok szkolny 2021/2022 już się rozpoczął!

Z radością witamy wszystkie Dzieci z Przedszkola nr 395 im. Barbary Lewandowskiej,  Pracowników naszej placówki oraz Rodziców naszych przedszkolaków!

Szczególnie zaś ciepło witamy naszych najmłodszych wychowanków, którzy w tym roku rozpoczęły przygodę z przedszkolem! Czas wakacji minął szybko, wróciliśmy wypoczęci i gotowi do nowych wyzwań. Wszystkim Dzieciom życzymy czasu dobrej zabawy, radości i kreatywności. W tym wyjątkowym i specyficznym czasie związanym z pandemią Covid -19 życzymy przede wszystkim zdrowia. Rodzicom życzymy dobrej i  owocnej współpracy z naszym przedszkolem. Nauczycielom i wszystkim Pracownikom zaś życzę odwagi w realizowaniu pomysłów, cierpliwości, uśmiechu i satysfakcji  na każdy dzień! Dołożymy wielu starań aby dzieci
w bezpieczny, aktywny i radosny sposób spędzały tu czas.

Dyrekcja Przedszkola