Dostępność:  
Kontrast
Zwiększ czcionkę  A+
Zmniejsz czcionkę  A-

Projekt „Wyprawy z Żubrem Pompikiem”

Końcówka września to czas, kiedy nasze przedszkolaki na dobre zadomawiały się i uczestniczą w ciekawych projektach i inicjatywach.

„Kotki Błyskotki” (gr. IX) rozpoczęły projekt pt. „Wyprawy z Żubrem Pompikiem”. Przedszkolaki z radością poznały ciekawostki o żubrach, zasady zachowania się w Parkach Narodowych, obejrzały film i wysłuchały opowiadania „Tajemnica rzeki”, a potem spróbowały namalować Pompika, tak jak podpowiadała im wyobraźnia!

Miło jest być w „Drużynie Pompika”!

 

W minionym tygodniu czytaliśmy kolejne przygody naszego Żubra. Zastanawialiśmy się,jak zachować bezpieczeństwo w parku i w lesie. Nasze dzieciaki miały mnóstwo zaskakujących pomysłów. Robiliśmy też ” magiczne ” drzewo i plakat wiedzy o Kampinoskim Parku Narodowym.