Smoki Zgaduloki – innowacja pedagogiczna „Mali kucharze – przedszkolne gotowanie”

W październiku odbyły się pierwsze zajęcia w ramach innowacji pedagogicznej „Mali kucharze – przedszkolne gotowanie”. Smoki Zgaduloki przygotowały „Koktajl Shreka”. Okazało się, że szpinak nie tylko daje koktajlom piękny kolor, ale jest też w takiej formie bardzo smaczny i zdrowy.

„Koktajl Shreka”

Składniki:

• Świeży szpinak
  • Banany
  • Pomarańcze
  • Woda niegazowana

Sposób przygotowania:

Umyj szpinak, wyciśnij sok z pomarańczy. Szpinak wkładamy do pojemnika, dodajemy odrobinę wody oraz sok z pomarańczy – blendujemy. Dokładamy kawałki banana i blendujemy na gładki koktajl. Smacznego 😊

.

W listopadzie odbyły się kolejne zajęcia w ramach innowacji pedagogicznej „Mali kucharze- przedszkolne gotowanie”. Tym razem Smoki Zgaduloki przygotowały pyszne zapiekanki,
w których nie zabrakło świeżych warzyw. Samodzielnie przygotowane potrawy smakują zdecydowanie najlepiej.