Dostępność:  
Kontrast
Zwiększ czcionkę  A+
Zmniejsz czcionkę  A-

Fundusz Rady Rodziców

Drodzy Rodzice,
Czym jest Rada Rodziców każdy z nas – Rodziców wie, ale jakie decyzje podejmuje i skąd czerpie środki na ich realizację – to już bywa niejasne. Często zagonieni nie zwracamy uwagi, albo po prostu nie wiemy, na co przeznaczane są nasze wspólne, przedszkolne pieniądze. A warto wiedzieć, gdyż w Naszym Przedszkolu dzieje się wiele i duża część tych działań realizowana jest właśnie dzięki składkom płaconym przez Rodziców na Fundusz Rady Rodziców (FRR). Dlatego od dzisiaj będziemy Państwa na bieżąco informować o tym, jakie działania Rada Rodziców podejmuje na rzecz naszych dzieci i jak wspiera ich rozwój intelektualny i emocjonalny. Zależy nam, abyście Państwo widzieli nasze wspólne działania, dlatego stworzyliśmy znak Finansowane z Funduszu Rady Rodziców (FRR).


Obrazek ten będzie się od tej pory pojawiał przy projektach finansowanych z Funduszu Rady Rodziców. Pamiętajcie, że ze składek płaconych na FRR realizowane są różnorodne działania wspierające rozwój naszych dzieci m.in. organizowane są koncerty i przedstawienia (zgodnie z kalendarzem Wydarzeń znajdującym się na stronie przedszkola), kupowane materiały dydaktyczne (np. PUSy – czyli system edukacji łączący ze sobą naukę, zabawę i samokontrolę. Więcej o PUSach znajdziecie pod tym linkiem), organizowane warsztaty: muzyczne, sportowe, przyrodnicze czy ogólnorozwojowe, wydawana gazetka przedszkolna… i wiele, wiele więcej!.
Śledźcie uważnie stronę przedszkola oraz wszystkie informacje pojawiające się m.in. na tablicach w Przedszkolu, a przekonacie się ile dobrego robimy Razem dla Naszych Dzieci.
Z uwagi na różne środki przekazu i mając na uwadze czytelność, znak Finansowane z Funduszu Rady Rodziców pojawiać się będzie w trzech wersjach projektowych:


Rada Rodziców Przedszkola nr 395 im. Barbary Lewandowskiej