Grupa VII – Smoki Zgaduloki

Grupa VII o nazwie Smoki Zgaduloki liczy 15 dzieci, wśród których jest 7 dziewczynek i 8 chłopców. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno podczas zabaw jak i podczas zajęć.

Jest to grupa nowych czterolatków, które bardzo lubią spędzać czas z dziećmi
z gr. VI. W naszej przedszkolnej codzienności dominują zabawy ruchowe, plastyczne, matematyczne, językowe. Dużą frajdę sprawiają nam zabawy dydaktyczne z wykorzystaniem monitora multimedialnego. Uwielbiamy rozwiązywać zagadki, które serwuje nam Tyci Tukan. Podczas pobytu
w ogrodzie przedszkolnym korzystamy z urządzeń, które pomagają nam przenieść się w świat dziecięcej fantazji a także rozwijać naszą sprawność ruchową. Każdy dzień w przedszkolu witamy z uśmiechem na twarzy a czas spędzony z rówieśnikami sprawia, że niechętnie wracamy do domu.