Grupa XI – Mikołajki

Grupa XI Mikołajki

Cześć, to my „ Mikołajki”. Jesteśmy w przedszkolu już czwarty rok i czujemy się tu wspaniale. Kreatywność, twórczość, głowa pełna pomysłów to nasza wspólna dewiza.

W roku szkolnym 2020/2021 realizujemy dwie innowacje pedagogiczne: „Ciekawe, dlaczego…?-Przedszkolni Odkrywcy”, dzięki której mamy możliwość odkrywania
i poznawania fascynującego świata przyrody i nauki oraz
„Na ratunek 112”, dzięki której poznajemy podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.

Jesteśmy zgraną grupą, w której każdy czuje się ważny i potrzebny. Wspólnie bawimy się, uczymy i odkrywamy otaczający nas świat. Z wielkim zaangażowaniem i zapałem wykonujemy comiesięczne zadania z projektu edukacyjnego „ Kreatywny Przedszkolak- Kreatywne Dziecko III edycja”, w którym bierzemy udział. W tym roku wkroczyliśmy
w świat liter i cyfr, przygotowując się w ten sposób do podjęcia nauki w szkole. Bardzo lubimy różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, podczas których rozładowujemy pokłady naszej energii. U nas w grupie nikt się nie nudzi i nie marudzi.