Specjaliści

Logopedzi

W naszym przedszkolu zatrudnionych jest dwóch logopedów. Zajmują się oni:

– kształtowaniem prawidłowej mowy u dzieci

– stymulowaniem rozwój mowy

– usuwaniem wad wymowy

– nauką mowy w wypadku jej opóźnienia

Logopedzi prowadzą terapię logopedyczną indywidualną i grupową. Kierują dzieci na badania specjalistyczne uzupełniające diagnozę logopedyczną. Organizują działania wspierające rodziców poprzez rozmowy indywidualne, pogadanki i szkolenia.

Godziny pracy logopedów

Agnieszka Michalik  (grupy: budynek główny  III, V, VI,     filia: VIII, IX )

Dzień tygodnia Godziny Miejsce
wtorek 8:00 – 16:00 Budynek główny
Środa 8:00 – 15:00 Budynek filii

Małgorzata Konarska-Kowal    (grupy: budynek główny I, II, IV, VII      filia: X, XI )

Dzień tygodnia Godziny Miejsce
poniedziałek 9:00 – 15:00 Budynek filii
środa 10:00 – 16:00 Budynek główny
Piątek 8:00 – 14:00 Budynek filii

Porady Logopedy

Rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym-informacje dla rodzica

Psycholog

W naszym przedszkolu pracuje psycholog. Zajmuje się on prowadzeniem badań i działań diagnostycznych dotyczących dzieci. Współpracuje z rodzicami wychowanków w celu omówienia wyników obserwacji oraz udzielania porad dotyczących postępowania z dzieckiem w domu. Kieruje dzieci do placówek specjalistycznych. Prowadzi na terenie przedszkola szkolenia i zajęcia warsztatowe dla rodziców i pracowników.

Psycholog pracuje też w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej Nr 19

ul. Migdałowa 4, klatka D, lokal 46

02-796 WARSZAWA

tel:. (22) 648 68 37

Od stycznia 2022 roku planowana jest zmiana siedziby poradni : w Szkole Podstawowej nr 340 ul. Lokajskiego 3.

Godziny pracy psychologa

Agnieszka Głąbska-Nasiłowska

Dzień tygodnia Godziny
     poniedziałek        12:30 – 14:30
     wtorek        8:00 – 12:00

Szanowni Państwo,

ze względu na sytuację epidemiologiczną nie dyżuruję na terenie przedszkola. Zapraszam na wizyty do poradni i do kontaktu on-line.

Konsultacje stacjonarne:  po wcześniejszym zapisie w sekretariacie poradni, tel. (22) 648 68 37.

Konsultacje zdalne: w poniedziałki w godz. 12:30-14:30 – konsultacjeppp@gmail.com w celu uzyskania porady mailowej;  (możliwość rozmowy telefonicznej, poprzez Skypa, zooma po wcześniejszym kontakcie mailowym i ustaleniu terminu).

Życzę dużo zdrowia. Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Głąbska-Nasiłowska (psycholog z PPP nr 19 przy ul. Migdałowej 4)