Dostępność:  
Kontrast
Zwiększ czcionkę  A+
Zmniejsz czcionkę  A-

Wydarzenia – rok szkolny 2019/2020

 

Kalendarz imprez na rok szkolny 2019/2020

Kalendarz imprez na rok szkolny 2019/2020

Data Godzina Wydarzenie Miejsce Dla kogo?
20.09.19 r. Dzień Przedszkolaka sale grup wszystkie grupy
   24.09.19 r. od 9:00 Labo Odkrywcy sale grup 6 – latki
25. 09.19 r. 9:15, 10:00

 

Koncert muzyczny pt. „Hej chłopcy, bagnet na broń” – piosenki Powstania Warszawskiego i II wojny światowej sala grupy XI wszystkie grupy
27.09.19 r. 10:30, 11:15 Teatrzyk pt. „Najlepszy przyjaciel” sala grupy XI wszystkie grupy
    08.10.19 r. 9:30, 10:30 Teatrzyk pt. „Kruszynka” NOK wszystkie grupy
10.10.19 r. 9:15, 10:00 Koncert muzyczny pt. „Góry nasze góry” – suita tańców i pieśni z Podhala sala grupy XI wszystkie grupy
17.10.19 r. 9:15, 10:00 Teatrzyk pt. „ Braciszek” sala grupy XI wszystkie grupy
21.10.19 r. 13:30, 15:00 Teatrzyk pt. „Historia o talentach” sala grupy  XI

sala grupy I

wszystkie grupy
22.10.19 r. od 9:00 Labo Odkrywcy sale grup 6 – latki
22.10.19 r. Pasowanie na Przedszkolaka sale grup grupa I, II, VII
07. 11.19 r. 9:45, 11:15 Teatrzyk pt. „Serce w plecaku” sala ruchowa wszystkie grupy
12.11.19 r. Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości sala ruchowa wszystkie grupy
14.11.19 r. 9:15, 10:00 Koncert muzyczny pt. „Opoczyńskie Andrzejki” – zabawy

i tańce opoczyńskie

sala ruchowa wszystkie grupy
21. 11.19 r. 10:30, 11:15 Teatrzyk pt. „Jonasz i niezwykła ryba” sala ruchowa wszystkie grupy
25.11.19 r. Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia sala ruchowa wszystkie grupy
   26.11.19 r. Od 9:00 Labo Odkrywcy sale grup 6 – latki
05.12.19 r. 10:30, 11:15 Występy cyrkowe sala ruchowa wszystkie grupy
12.12.19 r. 9:15, 10:00 Koncert muzyczny pt. Kolędowanie polskie” – kolędy i obrzędy około świąteczne – Boże Narodzenie – spotkanie z Mikołajem sala ruchowa wszystkie grupy
16.01.19 r. 9:15, 10:00 Koncert muzyczny pt. W rzeszowskiej izbie” – suita pieśni

i tańców rzeszowskich

sala ruchowa wszystkie grupy
20.01.19 r. Dzień Babci i Dziadka sala ruchowa wszystkie grupy
28.01.19 r. Od 9:00 Labo Odkrywcy sale grup 6 – latki
3.02.20 r. 13:30, 15:00 Teatrzyk pt. „Zagubiona owieczka” sala ruchowa wszystkie grupy
6.02.19 r. 9:15, 10:00 Koncert muzyczny pt. „Kieleckie zapusty” – pieśni, tańce

i zabawy z regionu świętokrzyskiego

sala ruchowa wszystkie grupy
   25.02.20 r. Od 9:00 Labo Odkrywcy sale grup 6 – latki
05.03.20 r. 9:30, 10:30 Teatrzyk pt. „Zuzia w krainie czarów” sala ruchowa wszystkie grupy
12.03.19 r. 9:15, 10:00 Koncert muzyczny pt. „Powitanie wiosny – Marzanna

na Kujawach” – kujawiaki i mazurki z Kujaw

sala ruchowa wszystkie grupy
20.03.19 r. I Dzień Wiosny sala ruchowa wszystkie grupy
24.03.20  r. Od 9:00 Labo Odkrywcy sale grup 6 – latki
02.04.20 r. 9:00, 9:50 Teatrzyk pt. „Przygoda w starej Warszawie” sala ruchowa wszystkie grupy
09.04.20 r. 9:15, 10:15 Koncert muzyczny pt. „Biłgorajskie śpiewki” – melodie i tańce biłgorajskie sala ruchowa wszystkie grupy
23.04.20 r. IX Ursynowski Przegląd Twórczości Barbary Lewandowskiej           pt. „Cztery pory roku w utworach Barbary Lewandowskiej” sala ruchowa wszystkie grupy
28.04.20 r. Od 9:00 Labo Odkrywcy sale grup 6 – latki
14.05.20 r. 9:15, 10:15 Koncert muzyczny pt. „Kaszubskie granie” – tańce kaszubskie sala ruchowa wszystkie grupy
26. 05.20 r. Od 9:00 Labo Odkrywcy sale grup 6 – latki
04.06.19 r. 9:15, 10:00 Koncert muzyczny pt. Kupalnocka na Podlasiu” – tańce

i obrzędy Podlasia

sala ruchowa wszystkie grupy
23.06.20 r. Od 9:00 Labo Odkrywcy sale grup 6 – latki

 

 

Ferie zimowe: 10 – 23 lutego 2020 r.